Фото ілюстративне

На кордоні між Азербайджаном та Вірменією спалахнули бої

Азербайджан та Вірменія повідомили про бій на кордоні. Баку заявило про двох загиблих азербайджанських військових. У Єревані кажуть про відсутність втрат з вірменського боку.

У Міністерстві оборони Азербайджану повідомляють, що підрозділи збройних сил Вірменії вчинили провокацію на Товузькому напрямку. 

Починаючи з опівдня 12 липня підрозділи збройних сил Вірменії, грубо порушивши режим припинення вогню на ділянці Товузького району азербайджано-вірменського державного кордону, піддали обстрілу наші позиції з артилерійських установок. Є втрати з обох сторін,- йдеться у повідомленні.

Остання велика збройна сутичка між арміями Азербайджану і Вірменії сталася в квітні 2016 року в Нагірному Карабасі. Десятки військовослужбовців з обох сторін загинули або були поранені. Вірменія і Азербайджен перебувають у стані війни з 1992 року.

Сьогодні в районі 12:30 військовослужбовці ЗС Азербайджану, з незрозумілих для нас причин, на автомобілі УАЗ зробили спробу порушення державного кордону РА на Товузької напрямку. Після попередження вірменської сторони, залишивши автомобіль УАЗ, військовослужбовці противника повернулися на свої позиції. О 13:45 військовослужбовці ЗС Азербайджану, використовуючи артилерійський вогонь, спробували захопити наш опорний пункт, але були відкинуті вогнем, несучи втрати в живій силі, – заявила речниця міністерства оборони Вірменії Шушан Степанян 

Нагадаємо, 7 липня, близько населеного пункту Пернинк (Карловарський край, Чехія) лоб в лоб зіткнулися два потяги, є загиблі і близько 30 поранених. 

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram