На дитячому майданчику у центрі Миколаєва стався провал ґрунту

У Миколаєві, по вулиці Адміральській провалився ґрунт, в результаті чого було виявлено підвальне приміщення, котре має два зводи.

Про це повідомляє телеканал “МАРТ”.

Миколаївське управління з питань надзвичайних ситуації відразу провело першочергове обстеження місця провалу ґрунту, котре дає підстави вважати, що це підвальне приміщення, яке має два зводи.

Керівництво міста прийнято рішення про подальше дослідження цієї порожнини. 10 взвод гірничорятувального загону на сьогодні виконує роботи по виборці ґрунту, аби мати змогу дійти до тих двох зводів, які видно при візуальному огляді, – розповів начальник управління з питань надзвичайних ситуації Миколаєва Олександр Герасіменя.

Він додав, наразі роботи з дослідження продовжуються, а також вжиті відповідні заходи безпеки, аби не сталось подальшого обвалення.

В управлінні з питань надзвичайних ситуацій Миколаївської мерії відзначають, згідно з архівними даними, на вулиці Адміральській проходять катакомбні тунелі, тому роботи проводяться за програмою обстеження підземних пустот.

Олександр Герасіменя зазначив, нині неможливо точно сказати, куди тунелі виходять, адже понад шістдесят років тому подібні обстеження вже проводили і більшість входів до катакомб заблокували.

У 1953 році коли проводились обстеження підполковником Алексєєвим підземних пустот задля боротьби зі злочинністю – частина катакомб були перекриті бетоном. Якщо ми вийдемо на бетон, то подальшого дослідження не може бути, оскільки пройти його шар товщею у три метри – неможливо, – сказав начальник управління з питань надзвичайних ситуацій.

Рятувальники будуть працювати на даному об’єкті не менше ніж півтора тижня, зазначають в управлінні, оскільки спочатку треба вийняти поклади ґрунту, далі зняти кам’яну частину з верхніх зводів, аби точно встановити глибину виявленої знахідки.

Нагадаємо, у Миколаєві створили штаб із боротьби зі сніговими заметами, ожеледицею та іншими наслідками стихійних явищ на 2020-2021 роки.

Як відомо, у миколаївському яхт-клубі почали очистили карстові печери.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram