Внаслідок обстрілу бойовиків на Донбасі 22 квітня загинув військовий Об’єднаних сил.
Про це повідомляє оперативно-тактичне угруповання “Північ” в Facebook.
Військові повідомили, що ЗСУ зазнали втрат у смузі відповідальності ОТУ “Північ”, але не уточнили, де саме.
Внаслідок обстрілу збройними формуваннями Російської Федерації позицій наших підрозділів один військовослужбовець ЗС України отримав осколкове поранення не сумісне з життям, – йдеться в повідомленні.
Українська сторона в СЦКК вже повідомила ОБСЄ про порушення бойовиками режиму припинення вогню і загибель українського бійця.
Нагадаємо, Росія розпочинає відведення військ Південного та Західного військових округів, які проводили навчання в окупованому Криму та поблизу кордонів України, до пунктів постійної дислокації з 23 квітня.




