На Донбасі терористи чотири рази порушили “тишу”

Протягом цієї доби, 27 червня, бойовики на Донбасі чотири рази порушили режим припинення вогню.

Про це інформує пресцентр штабу ООС.

Внаслідок цього один боєць отримав осколкове поранення. Військовому надали першу медичну допомогу та евакуювали до лікарні. Стан пораненого — задовільний.

На Приазов’ї, неподалік Водяного, противник вів вогонь із ручних протитанкових гранатометів і стрілецької зброї. На півночі Луганщини ворожий безпілотник (типу “Орлан-10”) перетнув лінію розмежування. БПЛА противника був своєчасно подавлений засобами РЕБ.

Про агресивні дії терористів українська сторона СЦКК повідомила представників ОБСЄ.

Нагадаємо, у зоні проведення операції Об’єднаних сил на Донбасі в середу, 16 червня, загинув український військовослужбовець з Львівської області.