На базі лікарні № 5 будують інфекційне відділення

У Корабельному районі Миколаєва на території Міської лікарні № 5 триває будівництво тимчасових модульних споруд. Це буде окремий корпус для лікування інфекційних хворих, зокрема на COVID-19.

Повідомляє кореспондент ТРК “МАРТ” з місця подій.

Це стало можливим завдяки Миколаївському глиноземному заводу. Генеральний директор заводу Віктор Кожевніков розказав про етапи будівництва.

Оглядаючи черговий етап будівництва Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич обговорив із підрядником низку питань щодо реалізації плану завершення робіт.

Генеральний підрядник будівництва – підприємство “Рембудмонтаж”. За словами його керівника Юрія Стрілецького майбутній інфекційний корпус розрахований на 30 ліжок. Розміщення пацієнтів планується в окремих боксах на 1-2 ліжка, оснащених санвузлами та окремими входами. Запроєктована наявність блоку інтенсивної терапії на 3 ліжка.

Керівник медичного закладу Олена Терентьєва розказала, як тут планують організувати роботу медпрацівників.

Це будуть нові робочі місця, новий штатний розклад, який буде затверджений. Відділення розраховане на 30 ліжок, у тому числі 3 ліжка – з підключенням до апаратів ШВЛ. Діагностичне відділення планують оснастити сучасним апаратом КТ, а також робити тут лабораторні дослідження.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram