Усі вони брали участь у бойових діях проти Збройних Сил України 1 березня 2022 року у м. Баштанка Миколаївської області.
За процесуального керівництва Баштанської окружної прокуратури розпочато досудове розслідування за фактом посягання на територіальну цілісність і недоторканність України, що призвело загибель людей та за фактом незаконного перетинання державного кордону, поєднаного із застосуванням зброї (ч. 3 ст. 110, ч. 3 ст. 332-2 КК України). Про це повідомили у прес-центрі Миколаївської обласної прокуратури.
1 та 2 березня 2022 року співробітники поліції разом із представниками територіальної оборони у Баштанському районі затримали 28 військових РФ. Усі вони брали участь у бойових діях проти Збройних Сил України 1 березня 2022 року у м. Баштанка Миколаївської області.
Військових затримали в порядку ст. 208 КПК України. Наразі їм готуються повідомлення про підозру.
Нагадаємо, що актуальну інформацію про ситуацію в Україні та Миколаївській області в умовах російсько-Української війни читайте в онлайн-спецрепортажі телеканалу «МАРТ».




