Олександр Сєнкевич. Фото з відкритих джерел

Минула доба стала 22-ю за весь час російського вторгнення, коли Миколаїв не обстрілювали, – мер Сєнкевич

Міський голова відзначив, що останнім часом по Миколаєву «прилітає» менше.

Минула доба стала 22-гою за весь час вторгнення, коли Миколаїв не обстрілювали. Про це в ефірі національного телемарафону сказав Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич.

Минула ніч дуже спокійно – не було обстрілів. Можна сказати, що останній обстріл був учора, о 01:40, тобто це означає, що загалом доба пройшла тихо. Миколаївці вчора чули обстріли, але це було за містом.

І з радістю можна сказати, що це була 22-га доба за весь час війни, коли нас не обстрілювали, – сказав мер.

Міський голова відзначив, що останнім часом по Миколаєву «прилітає» менше.

Читайте також: Сєнкевич: “Миколаїв обстрілюють з трьох типів ракет”

До минулого тижня нас обстрілювали щодня ракетними комплексами С-300. Минулого тижня Збройні Сили України знищили пускові установки на території Херсонської області. Нас ще трохи «кошмарила» далекобійна артилерія, також обстрілювали касетними снарядами.

Як, наприклад, вчора вночі нас обстріляли касетними снарядами, і наші фахівці досі, і сьогодні, продовжують оглядати пошкоджені будинки, бо насправді багато з них було без жителів, і ми не маємо точну інформації. Вчора встигли зафіксувати пошкодження у 34 приватних будинках – це вікна, фасади, дахи.

Це ракетні снаряди, які випускаються з РСЗВ з території Херсонської області, і нам потрібно їх також знищити, – сказав Сєнкевич.

Актуальну інформацію про ситуацію в Україні та Миколаївській області в умовах російсько-Української війни можна знайти:

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram