ФОТО: Миколаївський глиноземний завод

Миколаївський глиноземний завод тисне на приватного виконавця, який заарештував майно підприємства

На приватного виконавця, який наклав арешт на все рухоме і нерухоме майно Миколаївського глиноземного заводу, а також майнові права підприємства на суму понад 9,2 мільярда гривень через шкоду екології, здійснюється тиск.

Раніше суд наклав арешт щодо забезпечення позову екологічної громадської організації “Стоп Шлам”, яка звинувачує завод у нанесенні збитку екології регіону і здоров’ю місцевих жителів.

Як повідомляє “Стоп Шлам”, через три дні після примусового виконання рішення суду про арешт майна МГЗ дисциплінарною комісією приватних виконавців при Міністерстві юстиції України, стосовно приватного виконавця Дмитра Куліченка “несподівано” було ініційовано розгляд у справі 1996 року з метою позбавити його ліцензії.

Екологічна ініціатива “Стоп Шлам” заявляє, що розцінює такі дії як тиск і спробу перешкодити виконанню забезпечення позову з метою уникнення відповідальності.

За словами активістів організації, відходи виробництва МГЗ – червоний шлам – є однією з основних проблем екології регіону і загрожують Миколаївській області екологічною катастрофою.

23 листопада Заводський районний суд Миколаєва наклав арешт на майно Миколаївського глиноземного заводу. Арешт наклали для забезпечення позову на суму понад 9,2 млрд грн від громадської організації “Стоп шлам”, яка звинувачує завод у завданні збитків екології регіону і здоров’ю його жителів.

Нагадаємо, Миколаївська обласна прокуратура затвердила і направила до суду обвинувальний акт щодо співробітника поліції, підозрюваного в привласненні трьох тисяч доларів.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram