Миколаївський гарнізон ДСНС поповнили молоді фахівці

На базі головного управління держслужби з надзвичайних ситуацій України в Миколаївській області відбулась церемонія випуску молодих фахівців з вищих навчальних закладів ДСНС.

13 випускників отримали вітальні листи із присвоєнням першого спеціального звання «лейтенант служби цивільного захисту».

На урочисту церемонію до Миколаєва приїхали 13 бакалаврів  Національного університету цивільного захисту України, Львівського університету безпеки життєдіяльності, Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля. Молоді фахівці за спеціальностями «пожежна безпека», «екстремальна та кризова психологія», «цивільний захист та безпека» нестимуть службу в Миколаївському гарнізоні.

Дивіться також: Рятувальники Миколаївщини взяли участь у змаганнях

Відповідно до набутого освітньо-кваліфікаційного рівня «пожежна безпека», «цивільний захист» та «психологія» всі вони розподілені в підпорядковані підрозділи нашого гарнізону. С сьогоднішнього дня молоді випускники приступлять до стажування в підрозділах, з ознайомленням в підрозділах. Будуть показувати на практиці придбані теоретичні знання, – розповів начальник відділу персоналу Валерій Чокой.

Нових співробітників привітав начальник ДСНС України в Миколаївській області Максим Грицаєнко. За його словами, запит Миколаївського гарнізону потребує фахівців, які спроможні професійно, чесно та сумлінно виконувати завдання, пов’язані із гарантуванням безпеки людей та держави.

Нагадаємо, 11 червня презентували новий, розроблений власними силами та встановлений на базі 2 ДПРЧ, що розташована в Центральному районі Миколаєва, проєкт “Розумна пожежна частина”.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram