Фото: 24 Канал

Миколаївський аеропорт отримає нові міжнародні рейси

Президент України Володимир Зеленський під час робочої поїздки на Миколаївщину оглянув Миколаївський міжнародний аеропорт.

Офіс Президента України повідомив, що в аеропорту провели реконструкцію злітно-посадкової смуги та інженерних мереж, наразі ремонтують будівлі та споруди аеропорту тощо. Поступово відновлюється робота виробничих служб летовища, оновлюється спеціальна техніка – для обслуговування повітряних суден, забезпечення авіаційної безпеки.

У планах – реконструкція й технічне переоснащення радіотехнічних засобів, системи світлосигнального обладнання, капітальний ремонт аеровокзального комплексу.

Президент дав завдання міністру інфраструктури Владиславу Криклію та народному депутату Давиду Арахамії терміново опрацювати питання оснащення аеропорту необхідним обладнанням для повноцінного функціонування.

“Це треба зробити. Миколаїв матиме комфортний і сучасний аеропорт, збільшення пасажиропотоку та вантажоперевезень, покращення сервісів для туристів і пасажирів, що сприятиме зростанню інвестиційної привабливості краю. Впевнений, такий розвиток дасть нові робочі місця та збільшення надходжень у бюджет”, – резюмував Глава держави.

Також в аеропорту була проведена термінова нарада щодо розширення переліку міжнародних маршрутів. Це буде зроблено найближчим часом.

Нагадаємо, що Міжнародний аеропорт “Миколаїв” з 1 серпня розпочав регулярні рейси Миколаїв – Київ – Миколаїв.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram