Фото: Укрінформ

Миколаївському стрибуну у воду Іллі Кваші заборонили займатися в залі Національної збірної

Миколаївському стрибуна у воду Іллі Кваші, який в 2008 році став бронзовим призером Олімпійських ігор в Пекіні, заборонили тренуватися в столичному спеціалізованому залі «наземної підготовки» для спортсменів Національної збірної України зі стрибків у воду.

Про це він повідомив у своєму stories на своїй офіційній сторінці в Instagram.

Фото: illya_kvasha / Instagram

На його іменній шафці під номером 98 з’явилося відразу чотири оголошення про те, що спортсменам-аматорам, власникам абонементів старше 10 років сюди вхід категорично заборонений.

Ілля Кваша вважає, що таким чином головний тренер збірної України зі стрибків у воду Тамара Токмачова вирішила продемонструвати, що олімпійським чемпіонам, які закінчили кар’єру, в залі не раді. Також миколаївський спортсмен припустив, що таке негативне ставлення до нього з’явилося після відкриття власного клубу зі стрибків у воду «Active dive club».

Фото: Тамара Токмачова / Укрінформ

Це коли створюєш «Active dive club» і намагаєшся популяризувати вид спорту. Спортсмени, моя вам порада (і батьки): діліть всі слова Тамари Токмачевої на 100. Скільки оповідань про світле майбутнє було юним даруванням … І стільки ж закінчили спорт, не реалізувавши жодної обіцяної медалі. Ох, скільки всього ще можу сказати, але почекаю, – написав Ілля Кваша.

Миколаївський стрибун у воду передбачає, що тренер збірної особисто роздрукувала і приклеїла оголошення на його шафу.

Ілля Кваша – Олімпійський чемпіон, чемпіон світу та 9-разовий чемпіон Європи. Нагороджений орденом «За мужність» III ступеня. У 2019 він завершив професійну кар’єру через проблеми зі здоров’ям.

Нагадаємо, легендарний український боксер, “вічний” чемпіон світу в суперважкій вазі Віталій Кличко став лауреатом почесної нагороди Всесвітньої боксерської ради (WBC).

Раніше повідомлялось, з 10 по 12 лютого в місті Суми пройшов Чемпіонату України з легкої атлетики. За результатами змагань збірна Миколаївської області з легкої атлетики здобула 7 нагород.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram