Тетяна Домбровська

Миколаївські «Слуги» ініціюють розробку Закону про місцеві референдуми

Депутати міської ради від фракції «Слуга народу» ініціювали звернення до нардепів з проханням розробити Законопроєкт про місцеві референдуми. Про ініціативу фракції в ході засідання комісії з питань етики й законності розповіла Тетяна Домбровська.

Про це повідомляє кореспондент телекомпанії “МАРТ”.

Тетяна Домбровська каже, розробити подібний законопроєкт можна на основі Закону про народовладдя шляхом Всеукраїнських референдумів, котрий Верховна Рада ухвалила в першому читані. Депутат переконана, завдяки місцевим референдумам вдасться покласти край пікетам і мітингам городян.

Коли є такі великі проєкти, наприклад, реконструкція якогось парку “Перемоги” або парку “Ліски”, “Іскра” та ж. Я вважаю, що люди, наші містяни повинні долучатись до цього, щоб потім не було такого коли кажуть: а навіщо ви це зробили, скільки коштів витратили, чому так, а ому не так як хочемо ми?” – пояснила Тетяна Домбровська.

Голова комісії Олена Кісєльова нагадала колезі, що подібні питання в Україні вже багато років вирішують шляхом громадських обговорень. А депутат Максим Невенчаний ініціативу “Слуг” назвав “прекрасною ідеєю”. На що депутат відповіла, що подібне “у Криму вже було” і запропонувала проголосувати за таке звернення пізніше.

Також члени комісії розглянули звернення представника фракції ОПЗЖ Олександра Мєдвєдєва, який підготував звернення до міського голови щодо перевірки діяльності і можливого переформатування департаменту внутрішнього фінансового контролю, нагляду та протидії корупції міської ради.

Я пропоную після отримання відповіді від міського голови, запросити до нас на комісію голову поки ще департаменту контролю, а потім подивимось, може воно стане відділом якимось і перенесеться до іншого департаменту”, – розповів Олександр Мєдвєдєв.

Перш ніж ухвалювати будь-яке рішення голова комісії Олена Кісельова запропонувала запросити директора департаменту внутрішнього фінансового контролю, нагляду та протидії корупції міської ради Андрія Єрмолаєва на наступне засідання зі звітом. За таке рішення проголосували четверо членів депутатської комісії.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram