Миколаївські ресторатори проти карантину вихідного дня

У Миколаєві на площі Соборній відбувся мирний мітинг проти так званого карантину вихідного дня. В акції протесту взяли участь близько 170 представників ресторанного бізнесу.

Ініціативу уряду протестувальники називають недоцільною і вимагають дозволити їм працювати до 22 години, передають кореспонденти телеканалу “МАРТ”.

Як відомо, карантин вихідного дня діятиме з 14 до 30 листопада. Згідно з постановою уряду, в суботу та неділю працюватимуть лише продуктові магазини, аптеки, АЗС, банки, СТО. Ресторани та кафе – лише на виніс та з доставкою їжі. Робота торговельно-розважальних та спортивних центрів, театрів у вихідні – заборонена.

До мітингувальників вийшов перший заступник Миколаївського міського голови Володимир Криленко. За його словами, юридичний департамент готує звернення до Дениса Шмигаля та голови Миколаївської обласної адміністрації Олександра Стадника з проханням не запроваджувати карантин «вихідного дня», а також скасувати встановлені обмеження для закладів громадського харчування.

Ми розуміємо, що треба підтримати місцевий бізнес… що це податки для нашого міста. Водночас ми стурбовані тим рівнем захворюваності, яка є у місті. З одного боку ми хочемо і будемо просити держкомісію не приймати рішення, а з іншого – звертатись до підприємців бути уважними і виконувати усі умови, – Володимир Криленко.

Вже після завершення акції протесту стало відомо, що Кабінет міністрів запровадив карантин вихідного дня, незважаючи на протести рестораторів.

Пізніше, уряд звільнив Олександра Стадніка з посади голови Миколаївської ОДА.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram