Фото: 36 ОБМП

Миколаївські морпіхи посіли призові місця в змаганнях на кращий артилерійський розрахунок

Артилеристи окремої бригади морської піхоти імені контр-адмірала Михайла Білинського ВМС ЗС України боролися за право називатися кращим артилерійським розрахунком 2С1 “Гвоздика”, МТ-12 “Рапіра” та БМ-21 “Град” оперативно-тактичного угрупування “Схід”.

Змагання проходили без бойової стрільби в районі відведення серед механізованих, мотопіхотних, танкових та десантно-штурмових бригад, які виконують завдання в операції Об’єднаних сил.

Про це повідомили у пресслужбі 36 ОБМП імені контр-адмірала Михайла Білинського.

За словами начальника групи бойового застосування ракетних військ та артилерії ОТУ “Схід”, захід було проведено з метою вивчення передового досвіду використання артилерійських підрозділів в районі ООС, удосконалення професійної майстерності командирів розрахунків та старших навідників, підвищення рівня польового вишкілу і теоретичних знань, умінь та навичок, які необхідні для виконання успішних завдань за призначенням. Крім того, змагання дають можливість впроваджувати нові форми і способи підготовки підрозділів, а також застосування артилерії в сучасних умовах.

Фото: 36 ОБМП

Завершальний етап заходу – визначення найбільш професійних артилерійських розрахунків. Відповідно до видів артилерії підрозділи морської піхоти розмістилися в турнірній таблиці таким чином.

Екіпаж реактивної системи залпового вогню БМ-21 “Град” виборов перше місце. Екіпаж самохідної артилерійської установки 2С1 “Гвоздика” посів друге місце. Розрахунок протитанкової гармати МТ-12 “Рапіра” – третє місце.

Нагадаємо, що рятувальники Миколаївщини змагались за звання “Кращої ланки газодимозахисної служби”

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram