Миколаївські депутати затвердили Регламент міськради

24 грудня під час засідання пленарного заcідання сесії депутати затвердили Регламент Миколаївської міськради.

Про це повідомляє телеканал “МАРТ”.

Зокрема, троє депутатів від фракції «Європейська солідарність» у Миколаївській міській раді Олена Кісельова, Станіслав Мартиросов і Сергій Танасов виступили проти пункту 2 статті 17 проекту регламенту, котрий передбачає: якщо постійна комісія не обрала собі заступника голови або секретаря постійної комісії на першому засіданні, то він обирається відповідним рішенням Ради».

У свою чергу керівник фракції Олена Кісельова наголосила, що даний пункт не узгоджується з уже затвердженим Положенням про постійні комісії.

Водночас, у юридичному департаменті міськради відзначили, що закон чітко не визначає, що таке «структура комісії», а тому даний пункт можна не виключати.

Мер Олександр Сенкевич оголосив перерву і запросив керівників фракцій до нарадчої кімнати. У результаті Регламент був прийнятий разом зі спірним пунктом – 32 депутати натиснули зелену кнопку, троє депутатів проголосували «проти», один утримався і ще один не голосував.

Нагадаємо, на пленарному засіданні сесії у четвер, 24 грудня, депутати міськради затвердили заступників міського голови Олександра Сєнкевича.

Раніше повідомлялось, на позачерговій сесії Миколаївської міської ради депутати прийняли бюджет на 2021 рік.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram