Чоловік фіксував на телефон пересування техніки Збройних сил України.
Бійці Миколаївської обласної варти затримали 39-річного місцевого мешканця, який знімав на телефон пересування техніки ЗСУ. Про це повідомили у прес-центрі організації.
Чоловіка передали співробітникам поліції для подальших з’ясувань та прийняття рішення.
Нагадуємо: заборонено знімати та передавати фото і відео, розповсюджувати будь-яку інформацію про пересування техніки українських військових, – зазначили у організації.
Нагадаємо, актуальну інформацію про ситуацію в Україні та Миколаївській області в умовах російсько-Української війни можна знайти:




