Миколаївська новорічна ялинка претендує на звання кращої в Україні

Головна новорічна ялинка у Миколаєва може стати кращою серед інших у великих містах України.

На сторінці спільноти Lun.ua в Facebook, кожен бажаючий може дистанційно оглянути різдвяні ялинки різних міст України з висоти пташиного польоту.

Зокрема, з безпілотників були відзняті новорічні ялинки Києва, Львова, Одеси, Харкова, Черкас, Миколаєва і ще 14 міст України, щоб створити об’ємні зображення кожної.

У нас уже більше трьох років є запатентована технологія Аерообліт-360, яку зазвичай ми використовуємо для створення контенту про новобудови на сайті. Виявилося, що вона ідеально підходить і для новорічних ялинок, – сказав автор ідеї Денис Циганок.

Кожен користувач має можливість проголосувати за вподобану йому ялинку, перейшовши за посиланням.

Ми облетіли 20 ялинок на дронах, щоб ви могли роздивитися їх усі та обрати найзірковішу! Переходьте на сайт та голосуйте за ту, що сподобалася найбільше, – йдеться у повідомленні.

Варто зазначити, що станом на 17:00, 27 грудня, новорічна ялинка в Миколаєві посідає перше місце рейтингу, набравши 1 270 голосів.

Нагадаємо, у Миколаєві новорічні свята відбудуться без масових заходів на головній площі міста. Хоча святкову ялинку, фотозони та ярморку міська влада обіцяє.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram