Миколаївська міськрада працює прозоро, — Катерина Стоколяс про особливості роботи місцевого самоврядування

Миколаївська міська рада є відкритим та прозорим органом місцевого самоврядування, котрий дозволяє безперешкодно спостерігати та впливати на його роботу будь-якому жителю міста.

На цьому наголосила член виконавчого комітету міськради Катерина Стоколяс в ефірі програми «Діалог» на телеканалі «МАРТ», 9-го січня.

За її словами, наразі робота офіційного сайту міської ради Миколаєва та загалом інформаційне забезпечення якісно оптимізовані. У свою чергу, це дозволяє кожному мешканцю міста ознайомитись з будь-яким питанням або рішенням, котрі розглядають та ухвалюють на постійних депутатських комісіях, в ході сесій міськради та під час засідань виконавчого комітету.

Миколаївська міська рада працює прозоро, наші містяни можуть дивитись онлайн засідання комісій та сесії (прим.ред. — пленарні засідання), спостерігати за роботою виконкому. Наповненість сайту міськради дозволяє структурно відслідковувати будь-яке питання на кожном етапі: від початку його розгляду різноманітними інстанціями до прийняття або відхилення, – зазначила гостя програми «Діалог».

Катерина Стоколяс, звертаючись до глядачів, закликала не бути сторонніми по відношенню до питань міського рівня, оскільки завдяки прискіпливі увазі громадськості влада зобов’язана своєчасно реагувати на них.

Не будьте байдужими та цікавтесь життям міста, – підсумувала вона.

Нагадаємо, 10 лютого, під час чергового засідання, виконком Миколаївської міської ради змінив схему руху великовантажівок.

Також як відомо, миколаївський виконком підтримав реконструкцію тепломереж на Херсонському Шосе.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram