Миколаївська міськрада звертається до президента з проханям ветувати закон про внутрішній водний транспорт

У п’ятницю, 18 грудня, під час сесії Миколаївської міської ради депутати вирішили направити звернення до Президента України Володимира Зеленського з проханням накласти вето на закон «Про внутрішній водний транспорт».

Про це повідомляє телеканал “МАРТ”.

Як відомо, 3 грудня, Верховна Рада прийняла закон «Про внутрішній водний транспорт». У зверненні депутати зазначили, що його окремі положення викликають стурбованість, можуть загрожувати економічному зростанню і безпеці України.

Так, у зверненні зазначається, що нормативно-правовий акт ставить під загрозу існування українського суднобудування і судоплавання під державним прапором, дозволяє допуск на ринок водних перевезень суден під іноземним прапором.

Також наголошується, що безконтрольне добування піску та складування грунтів без узгодження з екологічними відомствами, які передбачає закон, загрожує екологічній безпеці країни. Так само як і дозвіл на скидання стічних вод без обмежень за умов їх знезараження. Однак в Україні це практично неможливо проконтролювати, йдеться в зверненні до президента.

Звернення підтримали 40 депутатів з 43 присутніх на засіданні.

Нагадаємо, депутати Миколаївської міської ради підтримали кандидатуру Дмитра Фалька на посаду секретаря міськради. Він є представником фракції “Пропозиція”.

Також повідомлялось, місцеві депутати прийняли рішення про затвердження угоди про передачу коштів позики між Міністерством фінансів, Міністерством інфраструктури та Миколаївською міською радою.

Раніше повідомлялось, на останній сесії Миколаївської міської ради затвердили п’ять постійних комісій.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram