Фото: Миколаївська міська рада

Миколаївська міська рада відправила на відпочинок 610 дітей пільгових категорій

Відповідно до рішення Державної комісії з питань ТЕБ та НС від 31 липня Миколаївщину віднесено до «зеленої» зони за рівнем поширення епідемічної небезпеки COVID-19. Постановою № 43 від 30 липня Головного санітарного лікаря України затверджено Тимчасові рекомендації щодо організації протиепідемічних заходів у дитячих закладах оздоровлення та відпочинку на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19). Контроль за їх дотриманням покладений на Держпродспоживслужбу, повідомляють у Миколаївській міській раді.

За результатами перевірки спеціально створеної комісії облдержадміністрації усі три дитячих заклади оздоровлення та відпочинку, з якими укладено договори на закупівлю відпочинкових послуг дітей міста пільгових категорій, готові до приймання організованих груп дітей із зобов’язанням за умови і подальшого дотримання вимог чинного законодавства щодо організації протиепідемічних заходів на період карантину.

Загалом за 1-2 серпня було організовано відправку 610 маленьких миколаївців, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки; частину дітей батьки доставили самостійно, що не суперечить рекомендаціям Головного санітарного лікаря.

Згідно тих же рекомендацій завантаження таборів не повне (одна дитина на 5 квадратних метрів), всім дітям перед завезенням проведено температурний скринінг, його будуть робити і в подальшому, тричі на день; увесь інвентар буде постійно дезінфікуватись, м’які іграшки вилучені, батьківські дні заборонені, робота працівників закладів організована «вахтовим методом» впродовж однієї зміни.

Загалом на відпочинок дітей пільгових категорій у бюджеті міста передбачено на цей рік 13 524 678 грн.

За умови і подальшого перебування миколаївського регіону у «зеленій» або «жовтій» зоні виконком міської ради продовжить направляти юних миколаївців на відпочинок до дитячих таборів.

Телефони для довідок щодо подання заяв на відпочинок дітей:

– служба у справах дітей: 373037;

– адміністрація Заводського району: 46-72-88;

– адміністрація Інгульського району: 24-62-42;

– адміністрація Центрального району: 37-56-82;

– адміністрація Корабельного району: 60-02-23.

Фото: Миколаївська міська рада

Нагадаємо, що у новому навчальному році будуть змінені правила відвідування шкіл

Як раніше повідомлялось, у Миколаєві для дітей внутрішньо переміщених осіб запровадили безкоштовне харчування у школах

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram