Миколаївська дирекція «Укрпошти» отримала 10 нових автомобілів

10 нових автомобілів сьогодні 18 січня передали Миколаївській дирекції підприємства «Укрпошта».

Про це повідомляє кореспондент ТРК “МАРТ”.

4 автомобілі «Фіат» та 6 мікроавтобусів «Сітроєн» вартістю близько 5,5 млн гривень придбали для потреб підприємства «Укрпошта». Їх планують використовувати як для міста – так і для Миколаївської області.

Я дуже радий, що Миколаївська область отримує новий автотранспорт для Миколаївської дирекції підприємства «Укрпошта». Це дасть можливість суттєво покращити рівень обслуговування нашого населення. Більш того, людям похилого віку дуже складно виїхати за межі своїх населених пунктів для придбання ліків.

Тепер, завдяки програмі «Укрпошти», і така опція буде доступна жителям Миколаївщини. Цей процес став можливим у тому числі завдяки зусиллям народного депутата України Ігоря Негулевського», – зазначив голова облдержадміністрації Віталій Кім.

Завдяки новим автомобілям підприємство сподівається прискорити надання послуг населенню та покращити їх якість, каже керівник миколаївської дирекції «Укрпошти» Єгор Косоруков. Автомобілі придбали через систему «ПРОЗОРРО», що дозволило заощадити майже 20 % коштів. Кожен «Фіат» коштував близько 350 тис. грн, «Сітроен» – 630 тис. грн.

Кілька одиниць нового автотранспорту відправиться до Первомайська і Вознесенська. До кінця року має прийти іще 91 автомашина. Цей ресурс використовуватимуть для реалізації програми «Сільське відділення». Її старт запланований на друге півріччя 2021 р. – зауважив Єгор Косоруков.

На новій техніці також планують доставляти вантажі і медикаменти в найвіддаленіші куточки Миколаївської області.

Нагадаємо, що Укрпошта запустила програму чартерних рейсів до США.

Як раніше повідомлялось, «Укрпошта» випустила дві марки із зображенням бронетехніки українського виробництва.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram