Фото: Contact Center при Миколаївській міській раді / Facebook

Миколаївводоканал прокоментував, чому декілька люків “закатали” під асфальт

Рівень оглядових колодязів на вулицях Пушкінській та Адміральській біля Інгульського мосту під час дорожно-ремонтних робіт не підіймали навмисно.

Про це повідомляється на сторінці МКП “Миколаївводоканал” y Facebook.

У повідомленні пояснили, що таке рішення було прийнято, аби не створювати додаткові перепони під час робіт.

Просимо звернути увагу, що по даним вулицям курсує значна кількість транспорту, тим паче у літній період і в ході робочих зустрічей було поставлено основні вимоги до підрядника – виконати роботи якісно та швидко. Одним з проблемних питань це значна кількість інженерних комунікацій – водопостачання, водовідведення, теплопостачання, зливова каналізація. 

Ремонт колодязів та їх підняття до рівня нового покриття зайняло б значну кількість часу, тому було прийнято рішення залишити їх до моменту завершення робіт з укладання нового покриття. У іншому випадку роботи по заміні асфальто – бетонного покриття могли тривати до листопада місяця, або довше враховуючи погодні умови, – прокоментував МКП «Миколаївводоканал».

Також у повідомленні Водоканалу сказано, що зараз триває процедура закупівлі спецтехніки для відновлення комунікацій з найменшими пошкодженнями покриття, а також, що буде виконано ремонт та підняття колодязів до рівня дороги.

Нагадаємо також, що у Миколаєві по вулиці Пушкінській «закатали» в асфальт п’ять каналізаційних люків.

Поширити:

Листопад 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930