Миколаївців запрошують долучитися до створення карти веломаршрутів по Україні

Жителів Миколаївській області запрошують приєднатися до створення карти веломаршрутів України, яка стане частиною Стратегії розвитку велосипедного руху країни.

Про це повідомляється на сторінці «Veloruh Mykolaiv» в Facebook.

Так, в Україні приступили до розробки карти велосипедних маршрутів та запрошують приєднатися до її створення велосипедні організації, велоактивістів та велотуристів з усіх областей. Карта велосипедних маршрутів створюється в рамках проєкту «Безпека руху для України.

Зараз ми потребуємо вашої допомоги для збору даних, щоб зробити карту повної і включити максимум актуальної інформації про наявні веломаршрути, об’єкти туристичного інтересу і місць для відпочинку велотуристів, — йдеться у повідомленні представників громадської організації «U-Cycle».

Фото: «Veloruh Mykolaiv»

Шанувальників двоколісних просять вносити на карту дані (або просто повідомляти інформацію) про розташування велоінфраструктури та об’єктів туристичної привабливості. Для того, щоб взяти участь в проєкті, необхідно заповнити онлайн-форму заявки.

Нагадаємо, з 9 по 12 вересня у Миколаївській області пройшов відкритий чемпіонат України у гонці критеріум з класифікацією на останньому фініші, відкритий чемпіонату України в змішаній командній гонці та всеукраїнські змагання з велосипедного спорту.

Як відомо, Миколаїв лишився єдиним великим містом в Україні без велодоріжок.

Раніше повідомлялося,  26 червня, в Миколаєві пройшов найбільший велофестиваль півдня України «МиКолесо». Близько півтори тисячі учасників подолали 12 кілометрів шляху від Соборної площі до громадського простору «*8-й причал».

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram