Миколаївця посадили до в’язниці за шахрайство з онлайн-кредитами

Миколаївця, який незаконно оформляв на інших людей кредити і знімав гроші з карток, посадили на рік у в’язницю.

Про це повідомили в прес-службі Центрального районного суду Миколаєва.

28-річний миколаївець протягом листопада 2018 року незаконно отримував доступ до індивідуальних податкових номерами, банківськими картками та телефонами громадян. Після чого оформляв на них онлайн-кредити, а після знімав з їх банківських карток нараховані кошти. Деяким громадянам він повертав незначну частину кредитних коштів. У справі визнано потерпілими вісім чоловік, сума збитку склала близько 27 тисяч гривень.

При  призначенні покарання, суд врахував дані про особу обвинуваченого, той факт, що за вироком суду в іншому кримінальному провадженні за фактом вчинення останнім шахрайських дій, де йому було призначено покарання у виді штрафу в сумі 1700 гривень, штраф сплачено не було і ухвалою Центрального районного суду м.Миколаєва несплачену суму було замінено на 100 годин громадських робіт. Окрім цього, судом враховано, що обвинувачений тривалий час не з’являвся у судові засідання, у зв’язку з чим піддавався примусовому приводу та оголошувався в розшук.

З урахуванням всіх обставин справи, суд ухвалив визнати чоловіка винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.190 КК України та призначити йому покарання у виді одного року позбавлення волі, стягнути з нього на користь потерпілих в рахунок відшкодування моральної шкоди по 1 000 гривень кожному, — йдеться у повідомлення.

Нагадаємо, в Україні хакери зламали мережу аптек АНЦ і вимагали викуп за те, щоб відновити роботу.

Як відомо, у вересні поліція затримала двох аферистів, які ошукали 95-річну жительку Миколаєва на 1900 доларів для операції її доньки.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram