Фото з відкритих джерел

Миколаївський підприємець понад 2 роки не платив за оренду приміщення у центрі міста

Прокуратура через суд вимагає від недобросовісного орендаря сплатити понад 800 тисяч гривень за використання ділянки у центрі Миколаєва.

Про це пише прес-служба Окружної прокуратури міста.

До господарського суду області направили позов на користь держави в особі Миколаївської міськради у товариство з обмеженою відповідальністю. Йдеться про стягнення понад 800 тисяч гривень за користування земельною ділянкою площею 3 136 квадратних метрів у центрі Миколаєва.

Підставою для подання позову стала несплата ТОВ оренди ділянки комунальної власності протягом 2,5 років. У зв’язку з цим прокурор звернувся до суду з позовом про примусове стягнення грошей із боржника на користь територіального товариства міста. Розгляд справи продовжується.

Нагадаємо, Первомайська прокуратура підозрює директора підприємства, яке виконувало ремонт дороги вулиці у Врадіївці, у заволодінні бюджетних коштів. Обвинувальний акт вже відправили до суду.

Раніше повідомлялося, 2 лютого у Миколаєві розпочали кримінальне провадження за фактом привласнення бюджетних коштів при реконструкції скверу «Алея національних діаспор».

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram