«Миколаївський магнат»: в краєзнавчому музеї презентували оновлену версію настільної гри

17 серпня, у Миколаївському обласному краєзнавчому музеї відбулась презентації оновленого україномовного видання настільної гри «Миколаївський магнат», котра є адаптацією класичної «Монополії» та стилізована під Миколаїв часів царської доби.

Про це йдеться у сюжеті телеканалу «МАРТ».

Історично-економічну настільну гру «Миколаївський магнат» вперше презентували в жовтні 2017 року. Вона вийшла обмеженим накладом і придбати її було майже неможливо. За своїм змістом нагадує миколаївську адаптацію класичної «Монополії», відзначає заступник директора обласного краєзнавчого музею і автор ідеї Валерій Чернявський.

Тут (прим. ред. — під час гри) ми будемо купувати, продавати та здавати в оренду нерухомість, підприємства та інші локації старого міста Миколаєва до 1917 року, — розповів він.

Метою гри є довести до банкрутства конкурентів. На ігровому полі можна побачити, наприклад, завод «Наваль», грецький ресторан «Кефалонія», пивоварний завод, готель «Лондонський» та інше цікаві об’єкти Миколаєва часів царської доби.

Що є цікавого у цьому виданні? Це, звісно, новий дизайн всіх елементів гри, а саме: гроші для покупок, ігрове поле на якому рухаються гравці, а також автентичні ігрові фішки, — пояснив Валерій Чернявський.

У «Миколаївському магнаті» передбачені два режими – класична «Монополія» або історичний квест. У другому випадку гравцям, коли вони потрапляють на сектори «Шанс» і «Міська скарбниця», ставлять запитання на історичну тематику. Залежно від відповіді гравці можуть отримати бонуси або штрафи. За словами першопрохідців оновленої гри, вона є яскравим інструментом зацікавити жителів Миколаєва історією рідного міста.

Гра надзвичайно цікава, в принципі, як я і очікувала. У мене її перша версія і ми часто граємо в неї зі студентами. Мої очікуванні дійсно виправдались. На мою думку, гра є дуже корисною для всіх категорій населення: від маленьких діток до людей більш дорослого віку, — поділилась своїми враженнями Наталія Шевченко, кандидат історичних наук, викладачка у ЧНУ ім. Петра Могили.

Вона додала, що «Миколаївський магнат» можна впевнено впроваджувати у навчальному процесі в школі, зокрема на уроках краєзнавства, адже метод гри є перевіреним інструментом зацікавленості учнів.

Головною особливістю перевидання гри є її повний переклад українською мовою, напередодні святкування 30-ї річниці Незалежності України, кажуть автори ідеї. Гра вже доступна всім охочим.

Реалізовано за кошти Миколаївського обласного краєзнавчого музею, а також видавництва «Іліон». Воно надруковало дещо більше примірників цієї версії гри, тому вони будуть у продажі та доступні широкому загалу, — розповів заступник директора музею Валерій Чернявський.

Окрім того, частина тиражу буде розіграна в рамках квесту «Символи свободи» у Миколаєві, під час святкування Дня Незалежності України, 24 серпня.

Нагадаємо, 8 серпня, автор ідеї Валерій Чернявський повідомив, що гра «Миколаївський магнат» поступила у продаж, тож її можна придбати у сувенірній крамниці музею.

Поширити:

Листопад 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930