Миколаївські журналісти отримали їстівну відзнаку «Промінь культури»

Миколаївських журналістів за висвітлення культурних подій міста відмітили спеціальною відзнакою «Промінь культури». Між іншим вона їстівна. Її заснували в управлінні культури та охорони культурної спадщини. Відзнаку отримали 18 місцевих представників мас-медіа. Це і друковані видання, і телебачення і електронні ЗМІ.

Про це повідомляє кореспондент телекомпанії “МАРТ”.

В цьому році таку відзнаку вручали вперше. Як розповів начальник управління культури, на початку року керівники комунальних підприємств та установ мають відзвітувати про свою роботу. А найкраще це робити завдяки архівним матеріалам різних ЗМІ міста.

Те що вибачите, те про що ви пишете і добре, і погане це те, що ви побачили. Що побачили містяни. Тому якщо нашу роботу помічають, то це добре, якщо побачили щось погане, то це теж до нашого відома треба взяти. І тому ми започаткували таку відзнаку, – розповів начальник міського відділу культури Юрій Любаров.

Відзнака являє собою статуетку бронзового кольору на підставці. Але є один нюанс, всі деталі в ній їстівні. Вони виготовлені з африканського чорного шоколаду.

Привітав журналістів із нагородою і міський голова Олександр Сєнкевич. Очільник міста зазначив, що ідея започаткувати таку відзнаку належить безпосередньо начальнику управління культури Юрію Любарову.

Юрій Йосипович людина креативна і якось вирішив правильно заохочувати засоби масової інформації, аби вони більше висвітлювали інформації про культурні заходи чи навпаки нас стимулювали до того, щоб ми їх проводили і менше розповідали про різні біди, що трапляються і в усьому світі, і в Україні, і в місті Миколаєві в тому числі, – розповів міський голова.

Нагороди отримали представники Миколаївських друкованих і електронних ЗМІ, а також телевізійники. Начальник управління культури пожартував, що ця відзнака чекає і на авторів анонімних телеграм-каналів, але поки їх відшукати не вдалось.

Також Юрій Любаров підготував для журналістів звіт про останні 5 років на посаді, яку найближчим часом вирішив залишити.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram