Фото: ГУ ДСНС у Миколаївській області

Миколаївські рятувальники взяли участь в міжрегіональних польових навчаннях

Протягом 24-27 вересня в Очакові проходили «Міжрегіональні польові навчання» українського Червоного Хреста.

Дані навчання проходять в цьому році за підтримки данського Червоного Хреста, повідомляють в прес-службі ГУ ДСНС України в Миколаївській області.

У навчаннях взяли участь і представники регіональної Держслужби з надзвичайних ситуацій України, які разом з волонтерами відпрацювали спільні дії порятунку людей при ліквідації наслідків стихійного лиха.

Миколаївські рятувальники також розповіли алгоритм дій прес-служби і психологів в разі виникнення надзвичайної ситуації або події.

Фото: ГУ ДСНС у Миколаївській області

В рамках проекту проводилася ряд заходів, зокрема: відпрацювання внутрішніх процедур комунікації Червоного Хреста, відпрацювання зовнішніх процедур комунікації та взаємодії з ДСНС, підготовка співробітників та волонтерів Червоного Хреста до реагування на надзвичайні ситуації, підготовка місцевого населення щодо зниження пов’язаних з різними небезпеками ризиків, а також організація і проведення польових навчань, під час яких відпрацьовувалися процедури комунікації і реагування на НС.

Фото: ГУ ДСНС у Миколаївській області

Нагадаємо, 21 вересня близько 15-ої години дня на вулиці Центральній Нової Одеси відбулася ДТП з трьома вантажівками. Водія одного з автомобілів DAF заблокувало в кабіні, його діставали рятувальники.

Раніше повідомлялося, в Очакові рятувальники загасили пожежу на балконі п’ятиповерхівки.

Як відомо, у серпні на військовому полігоні «Широкий лан» проходили командно-штабні тренування Збройних сил України. До навчань залучили Командування об’єднаних сил, органи військового управління Збройних Сил України та військові підрозділи.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram