Миколаївські патрульні взяли участь у змаганнях з настільного тенісу серед силових структур області

У Миколаєві відбувся чемпіонат обласної організації ФСТ “Динамо” України з настільного тенісу за програмою комплексних змагань “Динаміада – 2021” серед команд силових структур Миколаївської області.

Про це ТРК МАРТ стало відомо з власних джерел в управлінні Патрульної поліції у Миколаївській області.

Фото – УПП у Миколаївській області
Фото – УПП у Миколаївській області

УПП представляли начальник відділу кадрового забезпечення Віктор Чорнобривець та старший інспектор з професійної підготовки Олександр Піщанський, та тренер-представник інспектор Король Юрій.

Змагання пройшли в гарячій боротьбі за перемогу. У напруженій та чесній грі працівники управління патрульної поліції в Миколаївській області вибороли срібні медалі.

Нагадаємо, що наприкінці серпня миколаївський патрульний Сергій Чепурний відмовив жінку від самогубства.