Миколаївські газовики разом з українськими колегами передали робочі автівки на допомогу «Херсонгазу»

Миколаївські газовики спільно з колегами із Києва, Львова, Івано-Франківська, Хмельницького, Житомира передали робочі автівки та необхідне устаткування для «Херсонгазу».

Відступаючи з правообережжя окупанти майже повністю пограбували автопарк херсонської газової компанії. Детальніше про допомогу з українських регіонів дивіться у сюжеті.  

Зі звільненням Херсона та із запуском роботи внутрішньої інфраструктури з’ясувалося, що низку великих державних, комунальних і приватних підприємств російські окупанти пограбували. Лихо не оминуло і компанію «Херсонгаз», яка є оператором газорозподільної системи в області. Самі ж працівники та водії підприємства зізнаються, після втечі рашистів з правобережжя транспорту майже не залишилося. 

За таких умов велика родина українських газовиків не залишила своїх херсонських колег напризволяще. Низка газорозподільних компаній з інших регіонів виділили підприємству свої автівки. Шість автівок з усім необхідним устаткуванням передали газовики з Києва, Львова, Івано-Франківська, Хмельницького, Житомира та Миколаєва. 

У самому «Херсонгазі» зізнаються, допомога є важливою і вчасною, адже роботи у газовиків зараз на звільнених територіях чимало. Наразі вони займаються ліквідацією наслідків господарювання окупантів, поривами через обстріли, а також забезпечують стабільний опалювальний сезон. 

Спільно з іншими регіонами миколаївські газовики й надалі готові підтримувати херсонських колег, аби якнайшвидше відновити газопостачання на всій території деокупованої Херсонщини.

Нагадаємо, до Дня Незалежності України АТ “Миколаївгаз” передав автомобіль до однієї з бригад Миколаєва. Авто з високою прохідністю тепер допомагає армійцям виконувати завдання в зоні бойових дій.

Як відомо, актуальну інформацію про ситуацію в Україні та Миколаївській області в умовах російсько-Української війни можна знайти:

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram