Миколаївська СДЮСШОР з легкої атлетики стала кращою серед спортшкіл на чемпіонаті України

Миколаївські спортсмени привезли шість нагород з чемпіонату України з легкої атлетики серед дитячо-юнацьких спортивних шкіл (ДЮСШ) та спеціалізованих дитячо-юнацьких спортивних шкіл олімпійського резерву (СДЮСШОР).

Про це повідомляється на сторінці “Легка атлетика Миколаївщини” у Facebook.

17-18 вересня у Львові відбувся заключний цього року командний чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ / СДЮСШОР юнаків і дівчат U16.

У командному заліку перемогла Миколаївська СДЮСШОР. За підсумками змагань, збірна Миколаївської області посіла четверте місце, здобувши чотири золоті та дві срібні медалі.

Ксенія Лученко здобула перші місця в бігові на 100 метрів та на дистанції в 200 метрів. Катерина Онищенко здобула золоту нагороду в стрибках у висоту. Сергій Пчолін став кращим у восьмиборстві. Андрій Куліш та Сергій Мінаков завоювали срібні нагороди у стрибках у довжину та стрибках з жердиною.

Нагадаємо, 17 вересня, на Соборній площі пройшов Спортивний фестиваль з єдиноборств. Захід приурочили до 232-ї річниці з дня заснування Миколаєва.

Раніше повідомлялось, 10 вересня у Миколаєві на стадіоні “Парк Перемоги” регіональний етап наймасштабнішого футбольного дитячого турніру в країні Кубок Єднання-2021.