Фото: Денис Жело / Facebook

Миколаївець Жело увійшов в кадрову комісію Ради громадського контролю при БЕБ

Голова громадської організації «Профспілкова організація Миколаєва “Сильні разом”» Денис Жело був обраний представником в кадрову комісію з відбору співробітників в новостворене Бюро економічної безпеки від Ради громадського контролю.

Про це він розповів у своєму Facebook.

Справжня битва буде відбуватися саме на етапі кадрового відбору. На сьогоднішній день натовпу нероб і корупціонерів з податкової, поліції, СБУ і прокуратури, які десятиліттями протирали штани в кабінетах силових відомств, кинулися в Бюро економічної безпеки. Ви думаєте вони змінилися і тепер будуть служити державі і народу України? Звичайно, ні. Вони заточені суто на схематози і особисте збагачення, – написав Денис Жело.

За його словами, основне завдання Ради громадського контролю – не пропустити в Бюро тих, хто «здійснював корупційні схеми, кошмарив бізнес, зливав кримінальні справи, бігав на побігеньках в олігархів і кримінальних авторитетів».

Ми зобов’язані зробити все, щоб вся ця публіка залишилася за бортом правоохоронної системи, – зазначив він.

Денис Жело повідомив, що за його інформацією в Бюро незаконним шляхом хочуть потрапити «деякі максимально зашкварені» співробітники миколаївських правоохоронних органів.

Тільки своїм шляхом. Вони розуміють, що законну процедуру вони не пройдуть, тому, намагаються, використовуючи для заходу будь-які лазівки і методи. А «рішалами» виступають певні місцеві правоохоронці і фіскали, які обіцяють за певну суму протягнути потрібних людей в БЕБ. Прізвища «рішал» відомі. Уже в тому числі і директору Бюро Вадиму Мельнику. Впевнений, ми їх розчаруємо, – написав Денис Жело.

Нагадаємо, 22 березня президент Володимир Зеленський підписав закон «Про Бюро економічної безпеки України», який Верховна Рада прийняла 28 січня 2021 року. У серпні БЕБ очолив екс-керівник Державної фіскальної служби Вадим Мельник.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram