«Миколаїв: жіночий портрет»: в муніципальній виставковій залі відкрилась фотовиставка жіночих портретів

24 вересня в муніципальній виставковій залі Миколаєва відкрилась фотовиставка жіночих портретів миколаївського фотохудожника В’ячеслава Некрасова «Миколаїв: жіночий портрет». 

59 робіт жінок-військових, лікарів, волонтерів та інших професій. Всі відомі в місті особистості, повідомляє кореспондент ТРК МАРТ.

Проєкт «Миколаїв: жіночий портрет» виник у автора В’ячеслава Некрасова спонтанно. А коли безпосередньо розпочалась робота – зупинитись вже було важко. Спочатку автор задумував зробити 40 портретів. Але з часом ця кількість переросла в 59. 

Читайте також: У Миколаєві відкрилась виставка художника і ветерана АТО Геннадія Молчанова

Чому жіночий – це випадково. Розмовляв по телефону з однією знайомою і запропонував їй зробити портрет. А вона каже: «Роби виставку». Ось так і народилась ідея. Протягом 4-х місяців вдалося все це втілити в життя, – розповідає автор.

На виставці фотопортрети жінок-волонтерів, матерів і дружин загиблих воїнів, військовослужбовиць, правоохоронниць, рятувальниць, журналісток, лікарок, політкинь.

Зі слів автора фотовиставки, з одними було співпрацювати легко, з іншими представницями прекрасної статі трохи довше, але ніхто не відмовлявся фотографуватись.

Читайте також: У Миколаєві відкрилась фотовиставка-присвята лікарям

На виставці є світлина зірки телекомпанії «МАРТ» – телеведучої, авторки програми «Ось таке кіно» Наталі Бершацької. Телеведуча розповідає, що загалом сфотографувати так, щоб жінка собі сподобалась – непросто. 

Будь-яка жінка незадоволена своїм зображенням. Я вже протягом 30 років веду телепрограму «Ось таке кіно» і щоразу я незадоволена, як я вийшла. Слава прийшов, спитав чи я не проти, а хто ж буде проти? Я погодилась, – каже Наталія Бершацька.

Виставка в Муніципальній виставковій залі триватиме з  24 вересня до 3 жовтня.

Нагадаємо, у березні в Миколаївському академічному художньому російському драматичному театрі відкрилася виставка художниці Світлани Завтури.

Раніше повідомлялось, під гаслом «Шануймо лікарів!» у краєзнавчому музеї «Старофлотські казарми» вдруге відкрилась фотовиставка присвячена медичним працівникам Миколаївщини. Експозиція містить не лише фото, а й життєві історії лікарів, які мешкають у нашому місті і області.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram