Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич повідомив про зменшення кількості госпіталізацій пацієнтів з COVID-19, місто може вийти з червоної зони у п’ятницю, 30 квітня.
Про це він сказав під час засідання виконкому Миколаївської міської ради в середу, 28 квітня.
За його словами, другий день поспіль кількість пацієнтів, які одужали, перевищує число госпіталізованих. Проте кількість кисневозалежних пацієнтів залишається дуже великою, у кожній лікарні зайнято майже 90% кисневих ліжок.
У будь-якому разі кількість зайнятих ліжок зменшується. І кількість зайнятих кисневих, відповідно, також зменшується. Тобто ми вже йдемо до виходу з червоної зони. Очікуємо п’ятниці – рішення державної комісії з ТЕБ та НС, — сказав міський голова.
Нагадаємо, в Україні не будуть посилювати карантин на Великдень і травневі свята.




