Микола Круглов відмовився від мандата депутата Миколаївської міської ради

Новообраний депутат Миколаївської міської ради від партії «Наш край» Микола Круглов звернувся до міськвиборчкому і склав із себе повноваження.

Про це повідомляє видання “НикВести“, посилаючи на заяву голови Миколаївської міської виборчої комісії Євгена Бабкова.

За його словами, Микола Круглов, 4 грудня, звернувся з письмовою заявою до міськвиборчкому в якій він відмовився від мандата депутата Миколаївської міської ради.

Крім цього, Євген Бобков заявив, що наступний після Миколи Круглова у виборчому списку кандидат Андрій Туриця написав заяву і дав свою згоду бути депутатом міської ради.

Фото: Андрій Туриця / Nashkray.mk.ua

Згідно відкритих реєстрів, Андрій Володимирович Туриця є президентом баскетбольного клубу “НІКО”-“БАСКЕТ”, а також керівником декількох фірм, зокрема ТОВ “КИТ-Т” (Тойота Центр Миколаїв) і ТОВ “САМУРАЙ-МИКОЛАЇВ”, що займається торгівлею, технічним обслуговуванням, ремонтом автотранспортних засобів, а також оптовим продажем деталей та іншого приладдям для автівок.

Крім того, Андрій Туриця є засновником ТОВ “НІКА ХЕНДЛІНГ” – фірма займається роздрібною торгівлею у неспеціалізованих магазинах переважно продуктами харчування, напоями та тютюновими виробами, а також оптовим продажем палива і подібними продуктами.

У минулому, новобраний депутат міської ради був керівником компанії ТОВ “ЧОРНОМОРРЕСУРС”, яка наразі припинила свою діяльність. Фірма займалась торгівлею зерна, насіння та кормів для тварин. А також обробленням металевих відходів та брухту чорних металів.

Нагадаємо, телеканал «МАРТ» підготував топ-10 новообраних депутатів Миколаївської міської ради з найбільшою кількістю голосів.

Як відомо, переобраний Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич розповів, чим має зайнятися новий склад міськради у перші дні своєї роботи.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram