Михайло Єфремов

Михайло Єфремов визнав свою провину в смертельній аварії

Актор Михайло Єфремов несподівано визнав свою провину за вчинення смертельної ДТП в центрі Москви. Він взяв слово перед початком судового засідання та звернувся до суддів.

Михайло Єфремов, який звинувачується у скоєнні ДТП і смерті людини, визнав свою провину. Про це він сказав суддям під час засідання в четвер, 3 вересня, повідомляє РБК-Україна із посиланням на російські ЗМІ.

Я визнаю свою провину, – сказав перед початком судового засідання Михайло Єфремов.

Читайте також: На Миколаївщині чоловік вбив сусіда та спробував імітувати ДТП

Наголошується, що вина Михайла Єфремова у скоєнні смертельної аварії вже доведена. На цьому наполягає прокурор.

Вдалося правдиво встановити хронологію ДТП. Вона відбулася на очах у безлічі свідків. З обіду зайшов у бар Улісс, там був більш пів години, замість того, щоб викликати таксі або послугу тверезого водія, підсудний свідомо сів за кермо своєї машини. Слідуючи по 4-й смузі, виїхав на зустрічну смугу, не виконав правила ПДР. Перетнув 4-5 смугу, скоїв наїзд на смугу зустрічного руху. Не вжив своєчасних заходів для запобігання ДТП. На Смоленській площі скоїв зіткнення з ладою, позбавив Захарова можливості запобігти ДТП. В результаті отриманих травм помер, – повідомила сторона обвинувачення на суді.

Нагадаємо, 4 серпня на трасі «Миколаїв-Ульянівка» відбулося аварія за участю дев’яти автомобілів. Учасники ДТП їхали трасою з боку Нової Одеси в напрямку Миколаєва.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram