Ми вважаємо, що ви не розглянули звернення належним чином, – активісти про «Екотранс»

На сьогоднішній плановій земельній комісії Миколаївської міської ради знову продовжили розгляд звернення членів ініціативної групи, які виступають проти надання «Екотрансу» земельної ділянки.

Про це повідомляє кореспондентка телеканалу «МАРТ».

Депутати запропонували активістам виступити на найближчій сесії міської ради, однак містян така пропозиція не задовольнила.

Ми прийшли, щоб нагадати, найголовніше в цій ситуації те, що люди дихають шкідливими викидами. І що з цим робити? Ви кажете, що нам потрібно йти на сесію? До чого тут сесія? Треба розглядати це питання, вивчати його, а після надати рекомендації. І всю цю роботу має виконати саме земельна комісія. Громадськість зверталася до вас з проханням створити окрему комісію з екології, бо щоразу, коли ми сюди йдемо, нам кажуть, що земельні питання розглядаються першочергово, а всі інші – якось потім, – каже активістка ініціативної групи Наталія Ришкова.

Після тривалих суперечок дійти порозуміння таки вдалося. На пленарному засіданні міськради питання надання дозволу «Екотрансу» на викуп земельної ділянки виноситися не буде. Додатково активісти мають зібрати всі документи, які підтверджують екологічні правопорушення підприємства.

Нагадаємо, жителі Лісків та Намиву просять не надавати підприємству «Екотранс» земельну ділянку.

Раніше повідомлялось, на засіданні земельної комісії депутати обговорили проблему жителів кількох будинків на вул. Заводській, які страждають від роботи галереї Миколаївського терміналу хлібопродуктів.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram