Ми не в опозиції до миколаївців, — депутат Ковтун про політичну позицію «Партії Шарія» у міськраді

Депутат Миколаївської міської ради, член фракції «Партія Шарія» Олександр Ковтун заявив, що команда його політичної сили не є опозиціонерами і готові голосувати за будь-які рішення, що ухвалюються в інтересах жителів міста.

Таку думку він озвучив під час ефіру на телеканалі «МАРТ».

Ведучий програми «Діалог» поцікавився у депутата, чому напередодні місцевих виборів кандидати від «Партії Шарія» йшли під опозиційними гаслами по відношеню до місцевої влади, однак потрапивши до міськради впродовж останнього року часто голосуюють за ті чи інші проєкти рішення спільно з представниками «Слуги народу», «Європейської солідарності», «Пропозиції», тощо. На запитання ведучого: «”Партія Шарія” перестала бути опозиційною силою у міськраді?» Олександр Ковтун відповів, що його фракція готова підтримувати будь-які рішення, які мають позитивний характер для мешканців міста.

Ми не в опозиції до миколаївців. Тому, якщо ми бачимо, що рішення, яке ухвалюється на сесії йде на користь містян, то бути в опозиції до жителів міста — ми не хочемо. Ми голосуємо за ті рішення, котрі важливі для Миколаєва. А бути просто опозиційним? Знаєте, немає нічого простішого ніж сидіти і критикувати будь-яке питання. Тому ми вирішили, що будемо вести зі свого боку таку конструктивну роботу й надалі, — пояснив депутат.

Нагааємо, голова депутатської фракції «Партія Шарія» у Миколаївській міській раді Тетяна Кравчук пояснила причину заміни представників очолюваною нею політсили у виконавчому комітеті. За її словами така ротація стало наслідком того, що у представниць «Партії Шарія» у виконкомі склались особистісні сімейні обставини, що не дозволяють їм більше відвідувати засідання, тож на їх місце прийняли рішення поставити нових осіб.

Як відомо, заступник голови депутатської комісії з питань ЖКГ Олександр Ковтун разом з іншими членами комісії виступили проти рішення «Миколаївгазу» підняти тариф за розподіл газу до 5 гривень 75 копійок. На їхню думку таке підвищення ціни є необґрунтованим та самовільним.

Поширити:

Листопад 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930