ФОТО: МБК Миколаїв

“Ми будемо грати швидко”, – Кріс Томас про підготовку МБК “Миколаїв” до нового сезону

Головний тренер МБК “Миколаїв” Кріс Томас провів перший тренувальний тиждень з командою. Минулого тижня тренер прилетів в Україну та здав ПЦР-тест на коронавірус.

За підсумками першого тижня тренувального процесу в Миколаєві Кріс Томас поділився враженнями від міста, складом тренерського штабу, а також цілями на сезон.

Бліц – інтерв’ю з тренером опубліковано на офіційній сторінці МБК “Миколаїв” у Facebook.

За перший тиждень життя у Миколаєві Кріс Томас трохи познайомився з центром міста. Відмітив, що миколаївці добрі та чуйні.

Чекаю моменту, коли зможу ще ближче познайомитися з вашим містом. Якщо ви побачите мене в кафе – я пригощу вас кавою. Я дуже люблю каву,- розповів головний тренер.

Як розповів Кріс Томас, новий сезон МБК “Миколаїв” буде працювати з тренерським штабом, до якого увійшли Терренс Мерфі – асистент головного тренера, Денис Роздобудько – асистент головного тренера, Олександр Цикалюк – тренер з фізичної підготовки.

Головний тренер розповів, що повністю задоволений поточними підписаннями, адже ці гравці підходять до його стилю гри.

Зараз зібралися гравці, які підходять до мого стилю гри. Я люблю швидкий баскетбол. Ми будемо грати швидко. Наш стиль гри повинен радувати наших уболівальників. Потрібні гравці, які зможуть швидко виходити з лави, – розповів Кріс Томас

Нагадаємо, третім легіонером МБК “Миколаїв” став американський захисник Ілайджа Кейн (зрост 1.98 м, вага 91 кг), з яким підписали контракт на наступний сезон.

Раніше повідомлялось, Каммеон Холсі – важкий форвард – відтепер гравець МБК “Миколаїв”

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram