Фото: Українська правда

МВС готове до дня голосування, – Арсен Аваков

Міністерство внутрішніх справ готове до проведення місцевих виборів 25 жовтня і сподівається, що порушень не буде.

Про це міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив під час відеовключення з Італії на спеціальному Київському безпековому форумі, пише Укрінформ.

Я міністр внутрішніх справ, тому я забезпечую чесний і чіткий процес голосування, незалежно від того, хто при владі, хто в опозиції, – це перш за все моя функція. До дня голосування МВС готове. Ми знаходимося в повній комунікації з ЦВК, з усіма місцевими комісіями. Громадянська мережа ОПОРА нам допомагає в спостереженні за всіма випадками порушень. Сподіваюся, що все буде добре, – зазначив Арсен Аваков.

На питання про опитування, ініційованому президентом Володимиром Зеленським, яке планується провести в день виборів, Арсен Аваков сказав, що правоохоронці будуть діяти в рамках закону.

Ми будемо підходити до цього з точки зору закону… Подібну систему опитування ми вважаємо коректною. І якщо це буде порушуватися, то ми будемо припиняти, – підкреслив керівник МВС.

Нагадаємо, в Україні 24 жовтня настав «день тиші» перед голосуванням на місцевих виборах. Передвиборна агітація напередодні дня голосування та в день голосування заборонена.

Раніше повідомлялось, псування аркушів з запитаннями Володимира Зеленського на місцевих виборах 25 жовтня правоохоронці можуть прирівняти до дрібного хуліганства.

Як відомо, у день проведення місцевих виборів в Україні 25 жовтня на виборчих дільницях проведуть всеукраїнське опитування. Громадянам запропонують відповісти на п’ять питань.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram