Музей у Баку заговорив українською

В Азербайджанському національному музеї килима з’явився аудіогід українською. Проєкт є ініціативою першої леді Олени Зеленської.

У межах ініціативи дружини Президента України Олени Зеленської з поширення української мови у світі та впровадження україномовних аудіогідів у найбільш знакових місцях, зокрема – найбільших музеях світу, аудіогід українською з’явився в Азербайджанському національному музеї килима (м. Баку). Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила Олена Зеленська.

https://www.facebook.com/olenazelenska.official/posts/178727826992357

Ідея запровадження україномовного аудіогіду в музеї народилась в рамках візиту президента та першої леді України до Азербайджанської Республіки у грудні минулого року. Олена Зеленська ініціювала цей проект під час відвідин музею та особисто опікувалась його реалізацією, – прокоментував Надзвичайний і Повноважний Посол України в Азербайджанській Республіці Владислав Каневський.

Символічно, що україномовний аудіогід презентовано у найзнаменніший для всіх українців день – День Незалежності України – 24 серпня 2020 року.

Нагадаємо, раніше аудіогід українською мовою з’явився у віденському музеї “Альбертіна”. Це був перший результат роботи Офісу президента, Офісу першої леді та Посольства України в Австрії.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram