МОЗ у тестовому режимі запускає електронні лікарняні – вони повинні запрацювати до кінця літа

Міністерство охорони здоров’я запускає електронні лікарняні, але поки в тестовому режимі на базі сервісу Пенсійного фонду.

Про це заявив заступник міністра охорони здоров’я з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Ярослав Кучер на брифінгу в четвер, 9 липня.

В електронній системі охорони здоров’я в даний час розробляється базовий функціонал електронних медичних висновків. Це скоротить час і дозволить далі працювати з цією інформацією. Одне з таких висновків – тимчасові листки непрацездатності (лікарняні). Зараз у нас в роботі підготовка нормативно-правових актів, які забезпечить роботу лікарняних. Ми запускаємо електронні лікарняні в два етапи, – пояснив він.

Кучер розповів, що в ПФ розробили веб-інтерфейс на сайті фонду, куди лікар за допомогою цифрового електронного підпису зможе вносити інформацію про пацієнта і його тимчасової непрацездатності (лікарняному, – ПН). Для всіх служб ця інформація буде автоматично підтягуватися з бази даних Пенсійного фонду.

Перевага в тому, що це вже розроблено, немає додаткового навантаження на основний компонент eHealth, і це дозволить запустити електронні лікарняні до кінця літа, – підкреслив він.

Лікарі та медичні заклади, які хочуть протестувати систему, можуть зареєструватися до 15:00 10 липня.

Нагадаємо, на чотирьох пляжах Миколаєва краще не купатися – у воді кишкова паличка

Як раніше повідомлялось, на Миколаївщині виявили цілу плантацію конопель – росла на полі серед ячменю

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram