Рада національної безпеки та оборони ухвалила рішення про націоналізацію машинобудівного підприємства “Мотор Січ”.
Про це на брифінгу за підсумками засідання РНБО повідомив його секретар Олексій Данілов.
За його словами, підприємство законним чином повернуть у власність держави найближчим часом.




