Міськрада Миколаєва дала згоду місту взяти у лізинг техніку для комунальних підприємств

У четвер, 23 грудня, депутати Миколаївської міської ради дозволили комунальним підприємствам «Миколаївська ритуальна служба», КП «Миколаївкомунтранс», КП «ЕЛУ автодоріг» та КП «Миколаївські парки» оформити послуги фінансового лізингу на придбання техніки.

Про це стало відомо під час пленарного засідання сесїі міскьради, 23 грудня, передає телеканал «МАРТ».

Рішення підтримали 37 депутатів.

Варто зазначити, що в проєкті рішення сесії позначили правку про те, що депутатський корпус затвердить список техніки, що закуповується.

Перед голосуванням віце-мер Юрій Степанець пояснив, чому комунальні підприємства вже оголосили торги на купівлю техніки у лізинг без погодження із депутатами.

Торги ми змушені були оголосити, оскільки це була вимога Міністерства розвитку територій та громад. Ми можемо міняти термін тендеру, до 15 січня ми можемо взагалі скасувати процедуру, щоб оголосити нові торги, – зазначив Юрій Степанець.

Він мотивував депутатів підтримати проєкт рішення розрахунками про те, що орієнтовна економія становитиме близько 2,5 мільйона гривень.

Нагадаємо, 23 грудня, під час сесії Миколаївської міської ради секретар міськради Дмитро Фалько дав протокольне доручення про заборону виконувати капітальний ремонт доріг із грудня по березень через несприятливу погоду.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram