ФОТО: Всеосвіта

Міносвіти відмінило учнівські олімпіади через карантин

Виключно в заочній (дистанційній) формі можуть проводитися Всеукраїнські учнівські конкурси з навчальних дисциплін і конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт.

Про це повідомила прес-служба Міністерства освіти і науки України, пише Діло.

Читайте також: В Україні розроблять нову освітню програму для 5-9 класів

“Через загострення епідеміологічної ситуації в країні і зростання показників захворюваності на коронавірус прийнято рішення не проводити Всеукраїнські учнівські олімпіади з навчальних предметів, турніри, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності при надзвичайних обставинах. Виключно в заочній (дистанційній) формі можуть проводитися Всеукраїнські учнівські конкурси з навчальних дисциплін і конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт”, – йдеться в повідомленні.

У міністерстві відзначили, що зазвичай у листопаді-грудні проводиться другий етап олімпіад – районний. У деяких областях школи його провели.

“Для проходження всіх етапів дітям і вчителям необхідно пересуватися по місту, потім – між областями, спілкуватися з іншими людьми. Це збільшує ризик зараження і поширення коронавірусної хвороби. З огляду на поради педагогів і рекомендації МОЗ щодо максимального обмеження контактів між людьми, було прийнято рішення про непроведення учнівських олімпіад під час карантину”, – додають у Міносвіти.

Читайте також: У МОН затвердили правила прийому для навчання у вишах в 2021 році

Раніше урядова уповноважена з питань гендерної політики Катерина Левченко повідомляла, що у стратегію розвитку вищої і професійно-технічної освіти буде включене питання протидії булінгу.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram