Фото - Укроборонпром

Міноборони уклало контракт на ремонт фрегата «Гетьман Сагайдачний»

Дослідно-проєктний центр кораблебудування (ДПЦК) уклав з Міністерством оборони України державний контракт на проведення комплексу ремонтно-модернізаційних робіт на фрегаті «Гетьман Сагайдачний».

Як передає Укрінформ, про це повідомили в пресслужбі Укроборонпрому. Згідно з держконтрактом, роботи відбуватимуться в кілька етапів: від загальної оцінки технічного стану корабля до безпосередньо його ремонту та модернізації.

Для успішної реалізації проєкту центр кооперується з іншими українськими підприємствами – лідерами оборонно-промислового комплексу та суднобудування країни. Йдеться, зокрема, про Науково-виробничий комплекс газотурбобудування «Зоря»-«Машпроєкт», Миколаївський суднобудівний завод», суднобудівно-судноремонтний завод «Нібулон» та інші підприємства.

Читайте також: У 2022 році українські військові пройдуть навчання у 13 країнах

Нагадаємо, що на українсько-турецькому заводі, що будується у Київській області, вироблятимуть реактивні безпілотники типу ANKA, здатні діяти проти інших повітряних об’єктів. Про це розповів радник керівника Офісу президента України Олексій Арестович.

Крім того, на початку грудня Президент Володимир Зеленський заявив про початок будівництва в Україні заводу з виготовлення сучасних військових дронів.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram