Миколаївські рятувальники другу добу гасять пожежу на сміттєзвалищі

Миколаївські рятувальники другу добу намагаються загасити сміттєзвалище у Вітовському районі, в селі Мішково-Погорілове.

Про займання сміття на полігоні твердих побутових відходів ДСНСівцям повідомили на спецлінію 101 першого липня, близько 17-ї години. За викликом виїхали дві пожежно-рятувальні частини. Вже на місці з’ясувалось, що горить на площі 1000 квадратних метрів.

На даний час на місці працює три одиниці спеціальної техніки, три одиниці допоміжної (техніки – ред.) від ДСНС. Також додатково залучено гусеничний транспорт ДТ – 75 та забезпечено підвіз землі для засипання окремих осередків горіння, – розповів начальник ДПРЧ № 16 Олександр Довгопол.

1-го липня о 19-й полум’я вдалось локалізувати, кажуть рятувальники, однак загасити повністю поки не виходить. Ліквідація пожежі триває, по всьому периметру смітника продовжують тліти осередки, подекуди з ділянками відкритого вогню. У Держслужбі з надзвичайних ситуацій кажуть, пожежі на даному об’єкті мають систематичний характер. Керівництво підприємства самоусунулось від виконання прямих обов’язків щодо забезпечення протипожежної безпеки на об’єкті, а з настанням посушливої погоди ризик займань збільшився.

Дивіться також: Електроприлади, що можуть стати причинами лиха

Також ДСНС-ники неодноразово повідомляли власникам полігону про відсутність цілої низки протипожежних заходів. На даному об‘єкті зафіксовані порушення технологічного регламенту захоронення твердих побутових відходів, тут відсутні вододжерела, шари сміття не пересипають землею, що знижує ризик займань, спостерігається недостатня кількість спецтехніки, а доступ сторонніх осіб на територію об’єкту залишається відкритим.

Нагадаємо, у Києві загорілася багатоповерхівка поруч з будинком, де нещодавно стався вибух.

Раніше повідомлялось, лісову пожежу в Чорнобильській зоні загасили на третій день після загоряння. На місці пожежі продовжують чергувати рятувальники.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram