МФК Миколаїв здобув розгромну перемогу над Гірником-Спорт

Команда Іллі Близнюка використала свої нагоди і здобула важливі три очки у поточному чемпіонаті Першої ліги.

Суперників розділяло всього два залікових пункти, хоча Гірник-Спорт отримав три технічних очка за матч з Нивою і гіпотетично випереджав свого суперника. Всі ці обставини надавали інтриги протистоянню. Гірник-Спорт в 2021 році ще не перемагав, а Миколаїв навпаки, не пропускав 347 хвилин. Як повідомляє Sport Arena, команда з Горішніх Плавнів вдома не перемагає вже шість матчів.

І ось вже на 14-й хвилині команді Жабченко пощастило, коли Кушніренко ударом головою після навісу з кутового відправив м’яч у поперечину, а до 30-ї хвилини ще два моменти були у Кравченка і Кулініча. Але на цьому фарт майже закінчився для господарів. На 30-й хвилині після розіграшу стандарту м’яч потрапив в руку Кушніренка в штрафній Миколаєва, але Твердохліб пенальті не реалізував – Бубенцов вгадав напрямок удару.

Ще до перерви гості таки втілили свою перевагу в забитий м’яч. Молодий Дмитрук зіграв високо піднятою ногою проти Кравченка в своєму штрафному і арбітр знову призначив пенальті, тільки в інший бік. Кушніренко зі своїм завданням впорався на відмінно. 0:1.

А перед самою перервою миколаївці зміцнили свою перевагу. Здалося, що господарі вже бачили себе в роздягальні і вимкнулися з гри. Кравченко промчав по лівому флангу, віддав в центр на Одарюка і той в дотик перекинув Жмурка. 0:2.

Гості активніше виглядали в другому таймі і на 80-й хвилині довели справу до розгрому. Дмитрук віддавав передачу на свого кіпера, Одарюк зробив перехоплення і забезпечив ідеальною передачею Рослякова, який розстріляв ворота Жмурко. 0:3. Не раз цей півзахисник оживляв гру після виходу з лавки, отримав свій шанс в основі і ось нарешті винагороджена його активність.

Отже, МФК Миколаїв видобуває свою четверту розгромну перемогу в сезоні (до слова, другу над Гірником-Спорт) і закріплюється на шостому місці.

Горняк-Спорт (Горішні Плавні) – МФК Миколаїв – 0:3

Голи: Кушніренко, 40, з пенальті, Одарюк, 45+2, Росляков, 81.

Нереалізований пенальті: Твердохліб, 30 (воротар).

Горняк-Спорт (стартовий склад): Жмурко, Дмитрук, Чуєв, Тимошенко, Черниш, Тимошенко, Дедух, Чепелюк, Насібулін, Твердохліб, Лукас, Чередниченко. Запасні: Климов, Богомаз, Якубов, Павлиш, Ігнатьєв, Сьомка, Романов, Осипенко, Фіяло. Головний тренер: Ігор Жабченко

Миколаїв: Бубєнцов, Кулініч, Лотоцький, Парцванія, Ульянов, Кушніренко, Росляков, Куксенко, Паламар, Кравченко, Одарюк. Запасні: Ситніков, Нечипоренко, Охрончук, Мельничук, Прядун, Солдатов, Березянський, Попов, Войцеховський. Головний тренер: Ілля Близнюк.