МФК Миколаїв вдома поступився Металісту 1925

Команда Іллі Близнюка зіграла другий тур Першої ліги – миколаївці не змогли переграти харківський Металіст 1925.

У першому таймі рух гри розпочали господарі. Непогано пробивав Мельничук, трохи не вистачило Одарюку… Футбол був у русі – М-1925 відповів ударами Ченбая та Савіна. Гол назрівав – його забили гості: Ямполь навісив з кутового, а Шершень тактично переграв як опікуна Пороха, так і кіпера Агаларова – 1:0.

По перерві Миколаїв згадав, що вони – господарі поля. Яворський, Кулініч мали відмінні шанси, аби зрівняти рахунок, проте фарт був на боці гостей. Але зрештою команда Близнюка відігралась – Ляшевського збили у штрафній, а Кушніренко с 11 метрів впевнено пробив у кут – 1:1.

Гра на зустрічних курсах продовжувалась – Сула та Дерек втратили непогані нагоди, аби вивести свої команди вперед. А ось навіс від Ченбая зумів замкнути Лукас, який переграв у повітрі Кушніренка та Агаларова. Останні хвилини пройшли під штурмом воріт харків’ян, але зрівняти рахунок Миколаїв не зумів – домашня поразка 1:2.

МФК Миколаїв – Металіст 1925 – 1:2

Голи: Кушніренко, (пен.), 65 — Шершень, 40, Лукас, 75.