МФК Миколаїв у бойовій грі не зумів взяти реванш у Вереса

Команда Іллі Близнюка не змогла дотиснути рівненців – 0:0.

У матчі 8-го туру Першої ліги Миколаїв вдома приймав рівненський Верес. Інтриги до матчу додало попереднє протистояння команд у Кубку України, яке завершилось скандальним тріумфом Вереса (4:2). Додамо, що до Миколаєва у складі гостей завітав і блогер Дмитро Поворознюк, який наразі є гравцем Вереса.

Утім, головним героєм гри став не Поворознюк, а кіпер Вереса Богдан Когут. У першому таймі Богдан декілька разів врятував свою команду від голу після ударів Попова, Яворскього і Паламара. Верес намагався атакувати зусиллями Гегедоша – саме Роберт став співавтором найкращого моменту гостей у грі, але після його передачі Пасіч не потрапив у ворота.

У другому таймі Миколаїв продовжував атакувати. До рядів Яворського та Паламара приєднався Одарюк, одного разу після удару господарів у підкаті м’яч вибив Немчанінов, а феєрію біля воріт влаштував Когут, який у фантастичному стрибку потягнув удар головою від Березянського.

Фінальний свисток – і 0:0 на табло. Миколаїв продовжує рух поблизу лідируючої групи Першої ліги.